Zvyšte důvěryhodnost svojí firmy.
Zaregistrujte se a dejte se do toho

Pomáháme již 6510 firmám budovat důvěru v jejich značku, produkty a služby

Projekt Firemní Reference jsme spustili s jasnou vizí - zvýšit důvěryhodnost firem na českém trhu a poskytnout jim možnost konkurenční výhody.

Registrace firmy na portálu Firemnireference.cz je více než klasický katalogový zápis. Aktivně firmám pomáháme budovat důvěryhodný obraz jejich podnikání navenek - vůči novým zákazníkům nebo partnerům. Dbejte na důležitost dobrého jména svojí firmy, služeb i produktů. V dlouhodobém horizontu získáte významnou konkurenční výhodou.

Důležité informace

Rozhodně není. Obyčejný zápis v katalogu lidem neukáže, jak kvalitní produkty firma nabízí nebo zda jsou zákazníci s jejich službami spokojení.

Od začátku vám se vším pomůžeme. Dále už je na vás, kolik času chcete do dobrého jména své firmy investovat. Neustále jsme připraveni vám poradit.

Registrovat se může každý, komu záleží na dobrém jménu jeho firmy. Vyhrazujeme si však možnost odmítnout registraci firmám, které porušují platné zákony nebo svými aktivitami záměrně porušují etické hodnoty poctivého a solidního podnikání.

Firemnirefence.cz jsou součástí firemní platformy Bezones.com. Platforma umožňuje nejen spravovat vaše firemní údaje a obsah, ale využívat i další propojené služby.

Registrace vaší firmy

V rámci členství získáte:

Firemní referenční profil

Pomůžeme vám vytvořit profil vaší firmy a vyplnit potřebné údaje.

Neomezené množství referencí

Kvalita je samozřejmě více než kvantita, nemusíte se však držet zkrátka.

Aktualizace

Projekt stále vyvíjíme a zlepšujeme, nové běžné funkce jsou k dispozici bezplatně

Informační servis

Všem členům poskytujeme užitečné informace a rady k rozvoji jejich podnikání

Přístup do firemní sítě Bezones

Vyberte si délku spolupráce, vyplňte údaje a odešlete formulář.


Potřebujete poradit? Zavolejte nám na číslo 731 400 076.