Chcete zvýšit důvěryhodnost své firmy? Zaregistrujte se a dáme se do toho

Pomáháme již 1603 firmám budovat důvěru v jejich značku, produkty a služby

Projekt Firemní Reference jsme spustili s jasnou vizí - zvýšit důvěryhodnost firem na českém trhu a poskytnout jim možnost konkurenční výhody.

Registrace firmy na portálu Firemnireference.cz je více než klasický katalogový zápis. Aktivně firmám pomáháme budovat důvěryhodný obraz jejich podnikání navenek - vůči novým zákazníkům nebo partnerům. Pomáháme jim více dbát na důležitost dobrého jména jejich firmy a kvality produktů a služeb, což je v dlouhodobém horizontu významnou konkurenční výhodou.

Důležité informace

Vyplatí se vám zvyšování důvěryhodnosti vaší značky a dobrého jména vaší firmy? Pokud ano, je odpověď na první otázku rozhodně stejná.

Díky rostoucí komunitě registrovaných členů se nám daří optimalizovat náklady tak, abychom udrželi cenu v rozumné hladině a zároveň mohli postupně zlepšovat kvalitu našich služeb. Je tedy zásluhou každého člena, že můžeme Firemní Reference nadále rozvíjet.

Rozhodně ne. Naší snahou je aktivně pomáhat registrovaným členům zvyšovat důvěryhodnost jejich značky na trhu. Obyčejný zápis v katalogu lidem nedokáže ukázat, jak kvalitní firma nabízí produkty, nebo zda jsou zákazníci spokojeni s jejich službami.

Naši kolegové jsou na začátku připraveni vyřešit za vás vše, co jen bude možné. Dále už necháme na vás, kolik času budete chtít do dobrého jména své firmy investovat, přičemž neustále vám jsme připraveni pomoct a poradit.

Určitě ano. Přestože vám rádi pomůžeme přizpůsobit obsah tak, aby byl co nejlepší, máte jej stále pod kontrolou a kdykoliv jej můžete upravovat.

Nabízíme tuto možnost všem, kterým záleží na dobrém jménu jejich firmy. Nicméně, vyhrazujeme si možnost odmítnout registraci firmám, které porušují platné zákony nebo svými aktivitami záměrně porušují etické hodnoty poctivého a solidního podnikání.

Tento projekt je jednou ze součástí naší firemní platformy Bezones, prostřednictvím které umožňujeme nejen spravovat vaše firemní údaje a obsah, ale využívat i další propojené služby. Rádi s vámi najdeme další způsoby, které by pomohli posunout vaše podnikání dál.

Nezávazná registrace vaší firmy

Vyberte si preferovanou délku spolupráce, vyplňte údaje a odešlete formulář. Jakmile k nám zpráva dorazí, bude vás kontaktovat jeden z našich kolegů a společně se domluvíte na dalším postupu, popř. zodpoví jakékoliv vaše dotazy.

Za cenu 429 Kč měsíčně vám budeme poskytovat:

Váš firemní referenční profil

Pomůžeme vám vytvořit profil vaší firmy na míru a vyplnit potřebné údaje

Neomezené množství referencí

Kvalita je samozřejmě více než kvantita, nemusíte se však držet zkrátka

Aktualizace máte v ceně

Projekt stále vyvíjíme a zlepšujeme, nové běžné funkce jsou k dispozici bezplatně

Informační servis

Všem členům poskytujeme užitečné informace a rady k rozvoji jejich podnikání

+ZDARMA Přístup do firemní sítě Bezones

Vyberte si preferovanou délku spolupráce, vyplňte údaje a odešlete formulář. Jakmile k nám zpráva dorazí


Nenašli jste vaši firmu?
Žádný problém, stačí vyplnit krátkou žádost a ozveme se vám